تصاویر فاش‌شده گلکسی A8s و گلکسی S10، نمایشگر Infinity-O را تایید می‌کنند

تصویر فاش‌شده از اسکرین‌شات گلکسی A8s و تصویر دیگری از محافظ نمایشگر گلکسی S10، اطلاعاتی درباره‌ی نمایشگر Infinity-O سامسونگ در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد.

تصاویر فاش‌شده گلکسی A8s و گلکسی S10، نمایشگر Infinity-O را تایید می‌کنند

دو تصویر رندر جدید از منتسب به گوشی‌های هوشمند سامسونگ فاش شده که اطلاعاتی جدید از این گوشی‌ های سامسونگ را نشان می‌دهد. باتوجه به تصاویر رویت‌شده، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که نمایشگر Infinity-O، از طراحی بهتری برخوردار است.

یکی از تصاویر فاش‌شده، مربوط به محافظ نمایشگر گوشی هوشمند گلکسی اس ۱۰ با کد نام Beyond است. با توجه به رندر مورد نظر، گلکسی اس ۱۰ از حاشیه‌‌ی بالایی و پایینی بسیار باریکی بهره می‌برد و باتوجه به طراحی نمایشگر OLED دارای انحنا، در دو طرف هیچ‌گونه‌ حاشیه‌ای دیده نمی‌شود. با دیدن چنین طراحی، می‌توان انتظار داشت که موقعیت قرارگیری دوربین سلفی تغییر کرده باشد. با توجه به آنچه پیشتر گفته شده بود، انتظار می‌رود که روزنه‌ی کوچکی روی نمایشگر برای دوربین سلفی تعبیه شده باشد که سامسونگ از آن به‌عنوان طراحی نمایشگر Infinity-O یاد می‌کند.

اولین گوشی هوشمند سامسونگ با چنین طراحی، گلکسی S10 نخواهد بود. با توجه به مستندات مربوط به FCC که از طریق Galaxyclub به‌اشتراک گذاشته شده است، انتظار می‌رود که گوشی میان‌رده‌ی گلکسی A8s، اولین گوشی هوشمند سامسونگ با چنین طراحی باشد که معرفی می‌شود. تصویر فاش‌شده‌ی دیگر مربوط به دریافت تاییدیه‌ی FCC خبر از تغییر موقعیت آیکون‌ها و نوتیفیکیشن‌های مربوط به سمت چپ نوار وضعیت می‌دهد.

اگر در تصویر دقت کنید، نوتیفیکیشن‌ها و آیکون‌هایی که در قسمت گوشه‌ی بالای سمت چ‍پ گوشی قرار داشتند، کمی به سمت وسط نوار بالایی تغییر موقعیت داده‌اند تا احتمالا بتوانند فضایی را برای قرارگیری دوربین سلفی در گوشه‌ی سمت چپ بالای نمایشگر باز کنند که این تصویر نیز تاییدکننده‌ی وجود روزنه‌ی کوچک دوربین سلفی روی نمایشگر است.

باید ببینیم سامسونگ برای قرار دادن روزنه‌ی مربوط به دوربین سلفی روی نمایشگر مجبور به ایجاد چه تغییرات دیگری شده است. آیا ممکن است در حین دیدن ویدئو روی گوشی با نمایشگر Infinity-O، تغییری ایجد شده باشد؟ انتظار می‌رود تا قبل از پایان سال جری میلادی، گوشی هوشمند گلکسی A8s معرفی شود. در نتیجه مدت زمان زیادی تا پاسخگویی به همه‌ی این سوالات باقی نمانده است.

 

منبع : زومیت